ФК Сынжерей - Спартаний 0:4

26 апреля 2019Источник: Официальный канал FMF на Youtube

Предлагаем вашему вниманию видео голов в матче 5-го тура Дивизии А между ФК "Сынжерей" и "Спартаний" (0:4).



Новости по этой теме:


Комментарии

  • Pis 29 апреля 2019, 10:42

    Spartanii - красаучике!))
  • Pentru fc sailament 28 апреля 2019, 10:32

    Ești o persoană slabă la minte, echipa Spartanii Selemet se luptă pentru primele 3 (trei), alt ceva nu ne interesează, dar tu dacă ai ceva probe vină direct și adreseazăte că te vei trezi cu ceva în regiunea capului pentru devulgări Calomnioase !!!
  • Vovo 27 апреля 2019, 19:27

    Bravo sparta
  • Made in Moldova 27 апреля 2019, 10:13

    Bravo Spartanii!!! In special Onofrei.
  • 13 27 апреля 2019, 00:46

    Bravo Spartanii..tot meritat!!
  • Circ 27 апреля 2019, 00:42

    Clounada
  • Pentru NEUTRU 26 апреля 2019, 23:47

    Lamureste tu daca te pricepi mai bine , in ce consta suspeciunule tale la golul 3 si 4? Sa intelegem si noi despre ce merge vorba?
  • fc sailament 26 апреля 2019, 22:24

    Volodea si cantora)))
  • NEUTRU 26 апреля 2019, 22:20

    Golurile 3 si 4 c-am suspecte, arbitrii au....(ciudit) la aceste goluri din cite se vede pe video.



Анонс тура



31.07.2019, 12-й тур

Реал-Сукчес - ФК Виктория 18:00

Конференции

Divizia-A.md
Администрация сайта
Buna ziua. La Chisinau au jucat.
Все конференции

Турнирная таблица

Команда И В Н П Мячи О
1. Дачия Буюкань 13 12 1 0 37:5 37
2. ФК Флорешть 13 11 1 1 29:11 34
3. Спартаний 13 9 1 3 34:11 28
4. Тигина 13 9 0 4 38:16 27
5. Кагул-2005 13 6 2 5 26:17 20
6. Сперанца Д 13 6 2 5 14:12 20
7. ФК Виктория 12 6 0 6 22:17 18
8. Искра 13 5 2 6 18:23 17
9. Грэничерул 13 5 1 7 18:28 16
10. Реал-Сукчес 12 4 2 6 30:26 14
11. ФК Сирець 13 4 2 7 24:29 14
12. ФК Сынжерей 14 4 1 9 22:39 13
13. Заря 13 3 2 8 26:30 11
14. ФК Унгень 13 3 1 9 24:42 10
15. CSF Спарта 13 0 2 11 5:61 2

Бомбардиры

Онофрей (Спартаний) 18 
Литвяков (Тигина) 17 (1)
Бычков (ФК Сынжерей) 10 
Гондю (Реал-Сукчес) 10 (1)
А.Апостол (Дачия Буюкань) 10 (2)
Иосипой (Дачия Буюкань)
А.Шойму (ФК Сирець)
Боровский (Искра) 8 (2)
Гуржуй (ФК Сирець)
Стратан (ФК Унгень) 7 (2)
Немеренко (Дачия Буюкань)
Мезернюк (Заря)
Г.Орбу (ФК Виктория)
Безимов (Грэничерул)