ФК Унгень - Реал-Сукчес 3:3

14 апреля 2019Источник: Официальный канал FMF на Youtube

Предлагаем вашему вниманию видео голов в матче 2-го тура Дивизии А между ФК "Унгень" и "Реал-Сукчесом" (3:3).



Новости по этой теме:


Комментарии

  • Cumetru 2 15 апреля 2019, 14:24

    Cumatru , asta i golul etapei la sigur
  • Cumătru Fmf 15 апреля 2019, 09:22

    Al doilea gol al Ungheniului, ca din cărți.
  • Jorge Weah 14 апреля 2019, 22:36

    Meci frumos Bravo Ambelor Ekipe ! Dar in deosebi lu Fc Ungheni pe final de meci au fost extraordinari Bravo
  • Futbol 14 апреля 2019, 22:27

    Fan ungheni uite in oglinda si da-ti o palma)Mersi de atentie
  • Fan Ungheni 14 апреля 2019, 22:17

    Bravo CF Ungheni , tinerii arata forta meciul trecut 1 gol cu Dacia se putea de scos daca facea un pas nr 24 amu tot 24 sta langa bara si egaleaza Realul Spuneti i ca voleybolu ii in alta parte in rest hai CF Ungheni locu 3 pe A
  • CF UNGHENI - Real Succes 3-3 14 апреля 2019, 21:49

    Kantora de la Ungheni !!! CF Ungheni pierdea cu 3-1 și a egalat 3-3 la pauză era 1-0 pentru CF
  • 555 14 апреля 2019, 21:48

    Bravo Ungheni , ati arătat un meci foarte spectatulos , Ruslan continuă cu băieții tinerii



Анонс тура



26.04.2019, 5-й тур

Кагул-2005 - Дачия Буюкань 17:00

ФК Сирець - Тигина 17:00

ФК Сынжерей - Спартаний 17:00

Конференции

Divizia-A.md
Администрация сайта
Для Дивизии А не ведется на данный момент подсчет ассистентов. Такую статистику можно найти для Национальной Дивизии...
Все конференции

Турнирная таблица

Команда И В Н П Мячи О
1. Сперанца Д 4 4 0 0 6:1 12
2. Спартаний 4 3 1 0 10:3 10
3. ФК Флорешть 4 3 1 0 9:2 10
4. Дачия Буюкань 3 3 0 0 11:0 9
5. Искра 3 3 0 0 6:1 9
6. Тигина 3 2 0 1 7:3 6
7. ФК Сирець 4 1 2 1 6:5 5
8. ФК Сынжерей 4 1 1 2 2:5 4
9. ФК Виктория 3 1 0 2 3:3 3
10. Кагул-2005 4 1 0 3 3:6 3
11. Грэничерул 4 1 0 3 2:9 3
12. CSF Спарта 4 0 2 2 2:5 2
13. Реал-Сукчес 4 0 1 3 3:11 1
14. ФК Унгень 4 0 1 3 4:15 1
15. Заря 4 0 1 3 3:8 1

Бомбардиры

Онофрей (Спартаний)
А.Апостол (Дачия Буюкань)
Немеренко (Дачия Буюкань)
Литвяков (Тигина)
Лефтер (ФК Флорешть)
Крычмарь (ФК Флорешть)
Г.Орбу (ФК Виктория)
Боровский (ФК Унгень)
Тулук (Искра)
Стратан (ФК Унгень)
Мокану (Сперанца Д)
Михайловский (Спартаний)
И.Чеботарь (ФК Унгень)
А.Шойму (ФК Сирець)
А.Попович (Грэничерул)