Лента новостей



Виктория – Кагул-2005 1:4

12 мая 2018Источник: Divizia-A.md

Предлагаем вашему вниманию видеообзор матча 4-го тура Диивзии А между "Викторией" и "Кагулом-2005" (1:4).



Новости по этой теме:


Комментарии

  • Rimbkom 13 мая 2018, 00:31

    Unde-i Bogaciuc
  • Чишмикиой 12 мая 2018, 23:53

    Бокачи хорош
  • fan 12 мая 2018, 23:27

    Pavalachi Cornel și Bobrov Vladimir jucători de Raion, dar nu de divizia "A".
  • Гто 12 мая 2018, 21:49

    Идеальный состав Кагул, не ждал токои игры от вас
  • л ф 12 мая 2018, 21:16

    судья Д.Лука - 10 баллов за судейство.
  • Pentru Dedy 12 мая 2018, 20:49

    poti sami spui si mie pe ce site a fost azi meciurile de pe divizia A? Chiar mii interesant si mie!!
  • Dedy 12 мая 2018, 18:45

    Am privit meciul.intradevar kantora curata.actorii au experienta.
  • Uff 12 мая 2018, 18:18

    Bwin baietanii, procuratura o sa vie degraba la voi
  • nikolai 12 мая 2018, 18:09

    kontora
  • R9 12 мая 2018, 10:05

    Victoria 2-0
  • cvn 11 мая 2018, 18:18

    Kagul zaftra pokajet futbol ,ia uveren udaci ribeata



Анонс тура



21.09.2019, 24-й тур

Кагул-2005 - Заря 16:00

Реал-Сукчес - Грэничерул 16:00

ФК Унгень - ФК Виктория 16:00

Конференции

Divizia-A.md
Администрация сайта
Buna ziua. La Chisinau au jucat.
Все конференции

Турнирная таблица

Команда И В Н П Мячи О
1. ФК Флорешть 21 17 3 1 55:18 54
2. Дачия Буюкань 20 16 2 2 51:9 50
3. Спартаний 22 16 1 5 58:23 49
4. Тигина 21 15 1 5 71:26 46
5. Сперанца Д 21 11 3 7 35:18 36
6. ФК Виктория 21 12 0 9 43:33 36
7. Кагул-2005 20 11 3 6 46:27 36
8. Искра 20 8 3 9 39:41 27
9. Грэничерул 22 7 3 12 31:50 24
10. ФК Унгень 22 7 2 13 44:73 23
11. Заря 22 6 3 13 47:49 21
12. Реал-Сукчес 21 6 2 13 45:50 20
13. ФК Сынжерей 22 6 1 15 33:60 19
14. ФК Сирець 22 5 3 14 31:72 18
15. CSF Спарта 21 0 2 19 6:86 2

Бомбардиры

Онофрей (Спартаний) 27 
Литвяков (Тигина) 26 (3)
Боровский (Искра) 17 (4)
Бычков (ФК Сынжерей) 13 
Харитов (Кагул-2005) 12 
Кричмарь (ФК Флорешть) 12 
Гондю (Реал-Сукчес) 12 (1)
Иосипой (Дачия Буюкань) 11 
А.Пащенко (ФК Флорешть) 11 
О.Андроник (ФК Унгень) 11 (1)
Стратан (ФК Унгень) 11 (2)
А.Апостол (Дачия Буюкань) 11 (2)
Безимов (Грэничерул) 10 
Гуржуй (Сперанца Д)
Посторонка (ФК Виктория) 9 (1)
Молла (ФК Виктория) 9 (1)
Ташев (Тигина)
Семиров (Тигина)
А.Шойму (ФК Сирець)