Реал-Сукчес - Кодру 1:7

21 апреля 2018Источник: Официальный сайт FMF

Предлагаем вашему вниманию видео голов в матче 1-го тура Дивизии А-2018 между "Реал-Сукчесом" и "Кодру" (1:7).



Новости по этой теме:


Комментарии

  • Stamp 23 апреля 2018, 09:27

    Bravo băieților, important sa joace toate meciurile ca prima repriza,,::::: a doua au fost varza
  • Frumosu Sergiu 22 апреля 2018, 23:13

    Bv ba baieti ma mindresc cu echipa satului unde locuiesc PS:Mamaliga tot e lozovean si va avea de spus multe sezonul asta^
  • Igor 22 апреля 2018, 00:05

    Felicitari pentru Mamaliga cu golul marcat!!! Cred ca el e singurul lozovean din lot(nu sunt sigur)
  • Fan26 22 апреля 2018, 00:01

    Mda....Codru anul acesta va avea ceva de spus.Succes baietilor mai departe ca inceputul e promitator!!!
  • ШМАБКС 21 апреля 2018, 23:13

    Стасик поздравляю с первой официальной игрой в дивизии А ! Успехов тебе ))))
  • bubu 21 апреля 2018, 22:44

    Iar Nimerenco face treaba buna la codru ! Da el peste tat batea ... bravo baietii ... rau ca de la sfintu nu lau apreciat ...
  • Stepan 21 апреля 2018, 22:25

    Da cine o marcat gol 7? Lingaul de Mirciu?
  • Jumi 21 апреля 2018, 22:01

    Bravo Codru .... la moment ați arătat cel mai bine



Анонс тура



31.07.2019, 12-й тур

Реал-Сукчес - ФК Виктория 18:00

Конференции

Divizia-A.md
Администрация сайта
Buna ziua. La Chisinau au jucat.
Все конференции

Турнирная таблица

Команда И В Н П Мячи О
1. Дачия Буюкань 13 12 1 0 37:5 37
2. ФК Флорешть 13 11 1 1 29:11 34
3. Спартаний 13 9 1 3 34:11 28
4. Тигина 13 9 0 4 38:16 27
5. Кагул-2005 13 6 2 5 26:17 20
6. Сперанца Д 13 6 2 5 14:12 20
7. ФК Виктория 12 6 0 6 22:17 18
8. Искра 13 5 2 6 18:23 17
9. Грэничерул 13 5 1 7 18:28 16
10. Реал-Сукчес 12 4 2 6 30:26 14
11. ФК Сирець 13 4 2 7 24:29 14
12. ФК Сынжерей 14 4 1 9 22:39 13
13. Заря 13 3 2 8 26:30 11
14. ФК Унгень 13 3 1 9 24:42 10
15. CSF Спарта 13 0 2 11 5:61 2

Бомбардиры

Онофрей (Спартаний) 18 
Литвяков (Тигина) 17 (1)
Бычков (ФК Сынжерей) 10 
Гондю (Реал-Сукчес) 10 (1)
А.Апостол (Дачия Буюкань) 10 (2)
Иосипой (Дачия Буюкань)
А.Шойму (ФК Сирець)
Боровский (Искра) 8 (2)
Гуржуй (ФК Сирець)
Стратан (ФК Унгень) 7 (2)
Немеренко (Дачия Буюкань)
Мезернюк (Заря)
Г.Орбу (ФК Виктория)
Безимов (Грэничерул)