Лента новостей



"Реал-Сукчес" занес в свой актив крупную победу в Кубке Рэдэуцану

26 января 2013Источник: Divizia-A.md

В перенесенном матче третьего тура Кубка Рэдэуцану "Реал-Сукчес" нанес поражение "Эйкомене" со счетом 4:0.

Группа В

Реал-Сукчес - Эйкомена 4:0



Новости по этой теме:


Комментарии

  • Romeo # 6 26 января 2013, 13:22

    serios... Nu stiu, eu am asistat la meci... si in tot meciul au avut doar 2 ocazii... un sut cu capul dintr-o centrare venita din corner pe care portarul a parat o si un sut in portar din apropiere in a doua repriza in rest nimik... Da de acord au pasat balonul foarte bine, dar pe propria jumatate fara a avansa... In schim Real Succes a avut o duzina de ocazii... sa nu mai zic de 3 iesiri unu la unu cu portarul... Dupa mine a fost un rezultat corect... acuma aceasta este doar o parere... luati o ca atare
  • adizero 26 января 2013, 12:50

    zambik ai 100% dreptate ((
  • zambik 26 января 2013, 12:42

    au kistigat Real Succes da dupa joaka Eicomena au fost cu 3 capuri mai sus ....



Анонс тура

Конференции

Divizia-A.md
Администрация сайта
Добрый день. Из-за того, что в один день и в одно время играются все матчи НД и Дивизии А, мы не сможем это сделать. Упор...
Все конференции

Турнирная таблица

Команда И В Н П Мячи О
1. ФК Флорешть 28 22 3 3 71:29 69
2. Дачия Буюкань 28 22 3 3 68:17 69
3. Спартаний 28 20 2 6 72:28 62
4. Тигина 28 19 3 6 84:31 60
5. Кагул-2005 28 14 6 8 60:34 48
6. ФК Виктория 28 14 1 13 58:54 43
7. Сперанца Д 28 12 5 11 44:37 41
8. Грэничерул 28 10 4 14 47:66 34
9. ФК Сирець 28 10 3 15 48:83 33
10. Реал-Сукчес 28 9 4 15 59:63 31
11. Искра 28 9 4 15 51:62 31
12. Заря 28 9 4 15 65:60 31
13. ФК Унгень 28 9 3 16 55:83 30
14. ФК Сынжерей 28 6 3 19 38:72 21
15. CSF Спарта 28 0 2 26 6:107 2

Бомбардиры

Литвяков (Тигина) 30 (4)
Онофрей (Спартаний) 29 
Боровский (Искра) 20 (5)
О.Андроник (ФК Унгень) 16 (1)
Кричмарь (ФК Флорешть) 16 (1)
Харитов (Кагул-2005) 14 
Фадика (Заря) 14 
Бычков (ФК Сынжерей) 14 
Иосипой (Дачия Буюкань) 13 
Безимов (Грэничерул) 13 
А.Апостол (Дачия Буюкань) 13 (3)
Молла (ФК Виктория) 12 (1)
Гондю (Реал-Сукчес) 12 (1)
Стратан (ФК Унгень) 12 (2)
Г.Орбу (ФК Виктория) 11 
А.Пащенко (ФК Флорешть) 11 
Норок (Грэничерул) 10 
Посторонка (ФК Виктория) 10 (1)