Лента новостей



Спарта - Искра 2:1

11 мая 2017Источник: Официальный канал FMF на Youtube

Предлагаем вашему вниманию забитые голы в матче 27-го тура Дивизии А между "Спартой" и "Искрой" (2:1)



Новости по этой теме:


Комментарии

  • Xetigi 13 мая 2017, 12:40

    Daca se poate un reportaj mai amanuntit despre echipa Sparta Selemet, antrenor,echipa, finantator, s.a.
  • Xxc.. 12 мая 2017, 10:30

    Prepelita
  • Anton 12 мая 2017, 09:33

    Cum e familia aparatorului care o facut penalty?
  • Sud 12 мая 2017, 08:35

    Bravo Sparta!
  • eijty 11 мая 2017, 22:10

    Sparta bravo iar Prepelita termina circu ca o sa sa
  • Fan selemet.. 11 мая 2017, 22:06

    Sparta selemet unica bravo jucatorilor care au depus 110%
  • Namenik... 11 мая 2017, 22:05

    Sparta superrr bravo baieti in 11 fara rezerve cu 4 copii in teren ati facut imposibilu bravo respect sh multumesc pentru victorie.
  • Namenik... 11 мая 2017, 22:05

    Sparta superrr bravo baieti in 11 fara rezerve cu 4 copii in teren ati facut imposibilu bravo respect sh multumesc pentru victorie.
  • Каста 11 мая 2017, 20:48

    Haro? Prepeli?? :d



Анонс тура



19.08.2018, 12-й тур

Саксан - ФК Сынжерей 17:30

Грэничерул - Кагул-2005 17:30

ФК Унгень - Искра 17:30

Конференции

Divizia-A.md
Администрация сайта
Здравствуйте. У нас, к сожалению, не хватает ресурсов, чтобы охватить всё.
Все конференции

Турнирная таблица

Команда И В Н П Мячи О
1. Кодру 12 9 3 0 37:10 30
2. ФК Сирець 12 6 3 3 26:19 21
3. ФК Виктория 12 7 0 5 27:23 21
4. ФК Сынжерей 11 5 4 2 25:18 19
5. ФК Флорешть 12 5 3 4 22:18 18
6. ФК Унгень 11 5 2 4 22:23 17
7. Грэничерул 11 5 1 5 14:14 16
8. Реал-Сукчес 12 5 0 7 26:41 15
9. Кагул-2005 11 4 1 6 13:16 13
10. Искра 11 2 4 5 14:21 10
11. Саксан 11 2 2 7 5:14 8
12. CSF Спарта 12 1 3 8 16:30 6

Бомбардиры

Лазар (ФК Сирець) 13 
Г.Орбу (ФК Виктория) 13 (5)
Маняков (ФК Сынжерей) 12 
Немеренко (Кодру) 11 
Бычков (ФК Флорешть) 11 
Кричмарь (Кодру)
Харитов (Кагул-2005)
Кицан (Реал-Сукчес)
Норок (Грэничерул)
Мамалига (Кодру)
Келтуитор (CSF Спарта)
Букэтару (ФК Унгень)
Р.Гушан (ФК Унгень) 5 (2)
Чилипик (Реал-Сукчес)
Павалаки (ФК Унгень)
Молла (ФК Виктория)
Д.Адам (Кодру)