Лента новостей



Зимбру-2 – Спарта 4:3

Предлагаем вашему вниманию видео голов и удаления в матче 25-го тура Дивизии А между "Зимбру-2" и "Спартой" (4:3).



Новости по этой теме:


Комментарии

  • Фифа 3 мая 2017, 21:44

    Мммда....не хорошо поступил. В порыве гнева потерял голову, подвёл команду. )
  • SGS 3 мая 2017, 20:14

    55555.> Si vorbesti bai ? Da acolo o fost fault si arbitru o fluierat. Da pentru lo palit pe baiet ? Lazar trebu suspendat pina la sfirsitul sezonului .. Vre sa se bata sunt multe competitii, lasa sa se duca la competitii la batai, nu sa se masoare puterea cu niste copii cu 5-6 ani mai mici ca dinsu .. Is sigur ca amu imbla prin satu sela a lui si se lauda ca so batut ... Dobitoc
  • Pentru SGS 3 мая 2017, 17:01

    Ciocu Mic...
  • 55555. 3 мая 2017, 16:11

    sgs> deskide okii bidla ka era minge pentru sparta de la faultul lui bejinari care fair-play,,,bravo cusceac gol foarte frumos si la sigur cel mai frumos din acest tur
  • asd 3 мая 2017, 12:38

    Nicolaescu la prima echipa va rog



Анонс тура



28.07.2017, 3-й тур

Грэничерул - Спарта 18:00

ФК Сынжерей - ФК Унгень 18:00

ФК Виктория - Зимбру-2 18:00

Кагул-2005 - Искра 18:00

ФК Единцы - Шериф-2 18:00

Реал-Сукчес - Кодру 18:00

Конференции

Divizia-A.md
Администрация сайта
Clubul FC Ungheni va primi adversarii în Chișinău, la stadionul Joma Arena.
Все конференции

Турнирная таблица

Команда И В Н П Мячи О
1. ФК Виктория 2 2 0 0 3:1 6
2. Саксан 2 1 1 0 2:1 4
3. ФК Единцы 2 1 1 0 4:3 4
4. Грэничерул 2 1 1 0 2:1 4
5. Шериф-2 2 1 0 1 4:1 3
6. Зимбру-2 2 1 0 1 5:1 3
7. Кагул-2005 2 1 0 1 1:4 3
8. ФК Сынжерей 2 1 0 1 3:6 3
9. ФК Унгень 2 0 2 0 4:4 2
10. Спарта 1 0 1 0 3:3 1
11. Реал-Сукчес 1 0 0 1 0:1 0
12. Кодру 2 0 0 2 2:4 0
13. Искра 2 0 0 2 2:5 0

Бомбардиры

Кэрунту (Шериф-2)
Чуйко (ФК Унгень)
Унгуряну (ФК Сынжерей)
Мургулец (ФК Единцы)
Г.Орбу (ФК Виктория)
Бортэ (Зимбру-2)
Юрашко (Зимбру-2)
Херсун (Кодру)
Томашевcкий (ФК Единцы)
Сангаре (Саксан)
Сaртаков (ФК Единцы)
Пысларь (ФК Сынжерей)
Павлов (Спарта)
Осипов (Шериф-2)
Мурованый (Зимбру-2)
Мирчиу (Кодру)
Лобко (Спарта)
Лашкан (Искра)
Ковачевич (ФК Унгень)
Иордаке (Спарта)
Донцу (Зимбру-2)
Добровинский (Грэничерул)
Д.Попа (Саксан)
Гайчан (Грэничерул)
Гайдаржи (ФК Унгень)
Валуца (ФК Виктория)
Бискер (Искра)