FC Ungheni - Speranța D 2:2

5 octombrie 2019Sursă: Canalul oficial al FMF pe Youtube

Vă propunem atenţiei dumneavoastră video golurilor marcate în meciul etapei a 26-a din Divizia A dintre FC Ungheni și Speranța D (2:2).

Ştiri la tema dată

Commentarii

• Un un 6 octombrie 2019, 22:58

Stratan e la Zbornaia U 19, au matci prin Pribaltica, portarul cu zbornaia la futzal la Australia. Vperiod ungheni
  • Pentru Jeka Tashkenskii 6 octombrie 2019, 11:59

Jenea Zividui Molc4a ;)
  • /////// 6 octombrie 2019, 09:09

Серёжа, все позоришься..
  • Pentru Bratka 6 octombrie 2019, 08:05

La care națională va fi Stratan: seniori, juniori? Când are meci?
  • igo-go 6 octombrie 2019, 08:01

Если бы админ сделал бы ретрансляцию многим было бы интересно. К тому же много игроков из дивизии А сейчас в этой сборной. Hai Moldova.
  • Bratka 6 octombrie 2019, 00:49

Pentru Nirvana și Senea Stratan se află în Chișinău la selecționata Moldovei
  • vorsma 6 octombrie 2019, 00:12

igo-go Матч тв будет показывать матч молдовы с сомали?)))
  • Un simplu om 5 octombrie 2019, 23:48

Scoateți va rog mult familia Cebotaru din echipa FC UNGHENI
  • oleg 5 octombrie 2019, 21:28

Cu acesti negeobi din Ungeneni ati pierdut 2 puncte ? Rusine SPERANTA !!!
  • FAN FCM 5 octombrie 2019, 20:45

Da FC Bogzești - FCM Ungheni 1-1
  • Basarabia e pămînt românesc 5 octombrie 2019, 20:44

Серж Tu matincă ești din Tiraspol Te bucurii că FCM a pierdut 2 puncte !
  • Ungheni 5 octombrie 2019, 20:43

Ce s-a întâmplat la bogzesti? FCM a făcut doar remiză?
  • igo-go 5 octombrie 2019, 19:53

Еще ничего не ясно. В прошлом году с зоны центр в дивизию а перешли первые две команды.
  • Серж 5 octombrie 2019, 19:44

Скоро внатуре будем болеть за сомали. Доблесные фчмисты обосрались с богзештами 1-1 всё...в "a" остается только ЧФ Унгень
  • igo-go 5 octombrie 2019, 19:34

Cui interesant moldova-somali mine la 12.30
  • igo-go 5 octombrie 2019, 19:33

Вратарь унген истрати сейчас в австралии на чемпионате мира по минифутболу. Завтра играют со сборной Сомали. Кстати истрати сыграл в первых 2 матчах с мексикой проиграли 0-4 и сенсационно обыграли швейцарцев 10-1
  • Жека Ташкенский 5 octombrie 2019, 19:27

25 игр ...пацаны нужны только победы ! Попробуйте 27 дома только не порвать Флорешты с такой командой профессионалов.
  • Un simplu om 5 octombrie 2019, 19:17

Toți sunt buni la critica dar can e vorba de fapte totul e la 0,blea eșăț voi în pulâ toți acestea care criticați și jucați o so faceți mai bine?
  • Fan Ungheni 5 octombrie 2019, 19:07

Care Gusan???? Pute a stavca mare , nu vezi din tot r.Ungheni numai Cladicov si Bejan au ramas
  • Жека Ташкенский для Гушана 5 octombrie 2019, 19:05

Roma подъем, Рома, ощущение что с района попал в " а" а не с нац.дивизии. Ушел Комленок всё ???? пусть нас имеют ????
  • Serj 5 octombrie 2019, 18:49

Cum nu-i Stratan si Camlionoc gata nu se mai cîștiga ..
  • Senea 5 octombrie 2019, 18:47

Crusca mednaia era greu de tinut 30 minute scoru ???? Unde iar portaru la Ungheni???? Prumul gol din cauza lui balbesu de Bejan scos nah.. ....unde-i Stratan ??? Cu asa brigada cum are acum CFUNGHENI 2-2 cu Drochia rusine !!!!!!
  • Nirvana 5 octombrie 2019, 18:46

La FC Ungheni in repriza a 2 s-a simțit lipsa lui Comlionoc. Sper că accidentarea nu e gravă și va juca în următoarele meciuri. Cine știe, de ce nu a jucat Stratan și portarul de baza?