Media servicii


Oferim serviciile grupului nostru media cluburilor de fotbal, juc?torilor, agen?ilor, agen?iilor de fotbal ?i tuturor celor interesa?i.

- Filmarea meciurilor de fotbal cu una sau mai multe camere.
- Crearea ?i compilarea tissot prs 516 replica watches unui video despre un fotbalist ?n baza unui meci, sau a arhivei noastre.
- Filmarea competi?iilor sportive de orice fel.
- Crearea unui video cu toate ac?iunile tehnico-tactice ale juc?torilor ?n unul sau mai multe meciuri. - Archiva meciurilor.
- Administrarea site-urilor cluburilor de fotbal, introducerea unor montblanc timewalker replica watches noi tehnologii.
Operatorii no?tri au o vast? experien?? ?n filmarea evenimentelor specifice fotbalului, colabor?m cu succes u mai multe cluburi din Moldova ?i agen?ii din str?in?tate.

Informa?ie de contact:
Telefon: +373 690-36-756
E-mail: marketing@moldfootball.com


Avancronica etapei

Conferinţe

Divizia.A.md
Administraţia site-ului
Добрый день. Из-за того, что в один день и в одно время играются все матчи НД и Дивизии А, мы не сможем это сделать. Упор...
Toate conferinţele

Clasament

Echipa M V E Î Gol P
1. FC Florești 28 22 3 3 71:29 69
2. Dacia Buiucani 28 22 3 3 68:17 69
3. Spartanii 28 20 2 6 72:28 62
4. Tighina 28 19 3 6 84:31 60
5. Cahul-2005 28 14 6 8 60:34 48
6. FC Victoria 28 14 1 13 58:54 43
7. Speranța D 28 12 5 11 44:37 41
8. Grănicerul 28 10 4 14 47:66 34
9. FC Sireți 28 10 3 15 48:83 33
10. Real-Suсces 28 9 4 15 59:63 31
11. Iskra 28 9 4 15 51:62 31
12. Zaria 28 9 4 15 65:60 31
13. FC Ungheni 28 9 3 16 55:83 30
14. FC Sîngerei 28 6 3 19 38:72 21
15. CSF Sparta 28 0 2 26 6:107 2

Golgheteri

Litveacov (Tighina) 30 (4)
Onofrei (Spartanii) 29 
O.Andronic (Iskra) 16 (1)
Cricimar (FC Florești) 16 (1)
Haritov (FC Ungheni) 14 
Fadika (Cahul-2005) 14 
Bîcicov (Zaria) 14 
Iosipoi (Dacia Buiucani) 13 
Bezimov (FC Sîngerei) 13 
A.Apostol (Grănicerul) 13 (3)
Molla (Real-Suсces) 12 (1)
Gondiu (Dacia Buiucani) 12 (1)
Stratan (FC Victoria) 12 (2)
Borovschii (FC Ungheni) 12 (3)
G.Orbu (FC Florești) 11 
A.Pașcenco (FC Victoria) 11 
Noroc (Grănicerul) 10 
Postoronca (FC Victoria) 10 (1)